Intuice, rozhodnutí

Jak poznáte, že vás vede intuice?

Máme ji všichni, ale ne všichni ji umíme naslouchat. Když se však ztišíte a budete mít dost trpělivosti, tak vás může hezky vést a ulehčovat řadu rozhodnutí.

Ke každému přichází jinými kanály. Může to být vnuknutí, obraz, sen nebo pocit. Dnes se s vámi chci podělit o 3 signály, díky kterým můžete poznat, že jste vedeni intuicí. Pokaždé, když stojím před nějakým zásadnějším rozhodnutím, tak tyto 3 signály u mě fungují na sto procent. Na konci článku vám dám i jeden tip, co můžete udělat pro to, abyste intuici posílili. 

Zkuste si příště všimnout, až budete stát před nějakým rozhodnutím, těchto 3 momentů.

1. Bude to výzva 

Ucítíte, že vás to někam posune. Že ať to dopadne jakkoliv, tak se díky tomu něco naučíte a zkrátka osobnostně vyrostete. Zejména u zásadnějších rozhodnutí je toto skvělé vodítko, pokud to u sebe dokážete rozpoznat.

2. Chce to odvahu

Jdete mimo komfortní zónu a ucítíte, že to vyžaduje rozhodnost, že vás to volá postavit se do své síly. Ne vždy vám to bude dávat smysl. Může vám do toho promlouvat vnitřní logik, ozvou se strachy, přesvědčení, ale intuice vás nebrzdí, ta vás naopak posouvá vpřed.

3. Přijde příval energie

Toto poznáte na těle. Ještě než se to stane, než se rozhodnete, tak to pocítíte ve formě živosti, radosti, prostě víte, že jdete správným směrem. Je tam odhodlání a zároveň velký klid a jasno.

Čím víc si budete všímat, jak k vám intuice promlouvá, tak o to snadnější pro vás bude se jí nechat vést. 

Jeden z tipů, který vám chci dnes dát, je práce s deníkem. 

Začněte si zapisovat, jakým způsobem k vám chodí informace – vnitřní moudrost. Je to vizuálně, pomocí symbolů, nebo že něco slyšíte, je to pocit v břiše, že prostě víte. Každý toto máme jinak.

Zkuste si každý večer, po dobu jednoho týdne (nebo jak dlouho budete chtít), zapisovat momenty, kdy jste například někam jeli a něco vám říkalo, ať jedete spíš tudy a pak jste tam našli parádní parkovací místo. Začněte něčím malým. Ráno když se oblékáte, tak si všimněte, na základě čeho si vybíráte oblečení, jídlo apod. Hrajte si s tím a testujte. Pozorujte, jak jste se u toho cítili, jak vám v tom bylo. 

Postupně tím začnete posilovat sebevědomí a důvěru.

Nechte se vést a pozorujte, jak to máte u sebe. Budu ráda, když mi dáte vědět, jak to máte s intuicí vy.

S láskou 

Žanet

 

Pojďme se propojit

Pro dávku inspirace, osobních příběhů, tipů a technik, které Vám pomohou se strachy i vnitřním kritikem a posunou Vás ke klidu a radosti, prosím zanechte Váš email.


poskytuje MailChimp!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *