Jsem Žaneta

a věřím, že tu jste, protože jste připraveni ve svém životě zářit, následovat svou vášeň a překonat to, co vám stojí v cestě k dosažení svého plného potenciálu.

Naplnění • Vnitřní klid • Vitalita

Jsem Žaneta

a věřím, že tu jste, protože jste připraveni ve svém životě zářit, následovat svou vášeň a překonat to, co vám stojí v cestě k dosažení svého plného potenciálu.

Můj příběh

JSTE NEJSPÍŠ V SITUACI, VE KTERÉ JSEM BÝVALA JÁ.

Byla jsem úspěšná v osobním i pracovním životě, ale i přes to všechno jsem byla nešťastná a nenaplněná, protože nikdy nic nebylo dost.

Před pár lety jsem se snažila být tou nejlepší verzí sebe. Tou, kterou jsem si myslela, že bych měla být. A to mě energeticky vysávalo. Přešlapovala jsem na místě, umenšovala se, necítila jsem se dost dobrá. Měla jsem úzkosti a ataky. Zoufale jsem chtěla vědět, kdo jsem. Můj vnitřní kritik byl natolik hlasitý, že jsem žila mimo integritu, odpojená od sebe a prázdná. 

Když nežijete v souladu se svou pravdou a nedáváte světu své dary, tak to uvnitř hrozně bolí.

Měla jsem na sobě těžkou masku, pod kterou moje duše volala o pomoc. 

Začala jsem na sobě pracovat a odkrývat vrstvy hlubokých dětských zranění. Ale v době, kdy jsem si začala brát svou sílu zpět, už bylo trochu pozdě. Byla mi diagnostikována rakovina 3. stupně.

Bezpochyby to byla nejtraumatičtější událost v mém životě, ale také největší požehnání. 

Něco se ve mně okamžitě změnilo.

Život mám jen jeden a jednu šanci ho žít.

První věc, která mě po oznámení diagnózy proletěla hlavou, byla: Kdybych mohla jít od začátku, měla bych odvahu jít za tím, co opravdu chci. Bylo by mi jedno, co sio mně ostatní myslí. Bylo by mi jedno, jak je to nedokonalé. 

Díky tomu, co jsem se naučila o propojení mysli a těla na newyorském Institutu integrované výživy, jsem hned věděla, že má nemoc je ten největší dar, který mi život dal. A že je čas probudit se ke svému pravému já a znovu najít sebe. 

Začala jsem následovat své srdce. Všechno jsem použila pro svůj růst. Během léčby jsem se pomocí kombinace praktických i spirituálních technik, prací s emocemi, s využitím somatických, mentálnícha behaviorálních nástrojů uzdravila a propracovala k tomu, kdo skutečně jsem. 

Teď je mojí misí pomáhat ostatním vrátit se domů k sobě. Aby mohli už teď naplno využít svůj potenciál a pracovat na tom, co jim stojí v cestě k životu, po kterém touží. Díváme se na jejich životní příběh a pomocí přístupu zevnitř ven je vedu k vytvoření trvalé změny. 

Pokud s vámi toto vše rezonuje a jste připraveni znovu objevit sebe, svůj život anebo říct ano svému poslání, měli bychom si promluvit.

Věřím, že drama patří do divadla, ne do skutečného života. Když zrovna nekoučuji, vzdělávám se v oboru a psychologii, věnuji se rodině, nebo hraji golf a divadlo.

co o mně říkají klienti

“Hodiny s Žanetou plynou naprosto přirozeně, Žaneta je profík, vždy připravená a pohotová napojit se na vás s naprostou samozřejmostí, až máte pocit, jako byste mluvili se svým nejlepším přítelem. I díky tomu jsem si k ní brzy získala důvěru. Po našich hodinách jsem se cítila silná, sebevědomá a nakopnutá jít si za svým. 

Naopak při odkrývaní bolestivých témat mě nikdy nenechala ukončit hodinu se smutnou náladou, ale snažila se mě vždy rozveselit a povzbudit. To je prostě Žaneta, člověk, který ve vás věří, nenechá vás se topit, ale podá vám pomocnou ruku. 

Díky našim hodinám jsem si uvědomila, že nemusím stále jen následovat očekávání a názory ostatních, ale mám tu moc dovolit si dělat v životě to, co mě dělá skutečně šťastnou, svobodnou, co ze mě dělá MĚ. To, co jsem v sobě ztratila už dávno. A i když mám před sebou stále velký kus cesty, na své vysněné cestě už jsem a neuhnu. A za to vděčím právě Žanetě. 

Ráda bych doporučila Žanetu všem, kteří touží ve svém životě něco změnit a hledají takového průvodce, se kterým se nebudou bát být sami sebou, se kterým se budou těšit na další hodinu coachingu a to nejdůležitější – který to s nimi nikdy nevzdá!” 

Kamila M., 35 let, Praha

Vzdělání a zkušenosti

2019 – 2020 Institut For Integrative Nutrition, New York

 Roční certifikovaný tréningový program pro holistické kouče

 Titul Integrative Nutrition Health Coach

 

2001 – 2006 Masarykova Univerzita, Brno

Magisterský obor na Filosofické fakultě – Divadelní věda

 Spoluautorka knihy Národní dům v Prostějově 1907 – 2007, 

ISBN 978-80-239-7247-4, vydáno v Prostějově, 2007 2005 – 2005

 

2005 – 2005 Universität Wien, Vídeň

Divadelní literatura, Historie a Kritika 

Program Erasmus

DALŠÍ CERTIFIKACE

 

 2020 Evercoach by Mindvalley, Being an Exponential Coach by Rich Litvin 

2022 Evercoach by Mindvalley, Impacting Leaders by Michael Neil

 

 Mojí vášní je vzdělávat se, neustále zlepšovat své dovednosti ať už skrze kurzy, tréninky nebo práci s kouči. Učím se od mentorů jako jsou Dr. Joe Dispenza, Rich Litvin, Brendon Burchard, Lenka Lutonská, Marisa Peer, Shani Taylor a další. 

Nabízím desetileté zkušenosti z práce v korporaci, kde jsem organizovala velké i menší akce pro afluentní klientelu. Pracovala jsem v marketingu, sponzoringu a jako šéfredaktorka lifestylového časopisu pro významné klienty. 

Více informací o mých profesních zkušenostech najdete na LinkedIN.